Archive for Březen, 2012

100 návštěv za týdenCo můžeme dodat… Snad jen že jste úžasní, že jde vidět že tento web zde není nadarmo a samozřejmě DĚKUJEME !!!

Ampér

AMPÉR se blíží a má otázka hned na úvod zní. Jedete taky?

Já každopádně ANO!

Pro ty co jsou nováčci a neví co je Ampér. Ampér se již podruhé bude konat na výstavišti v Brně. (předtím býval v Praze) Na tomto veletrhu elektroniky najdete naprosto vše z oboru elektro. Kdybych měl vyjmenovat vše tak ten článek asi nebude mít ani konce… ale jen tak zběžně: výroba tištěných plošných spojů, termokamery, zabezpečovací technologie, inteligentní domy, slaboproud, silnoproud, elektromobily, samozřejmě i nějací roboti, hologramy, technologie budoucnosti, atd… Na tomto veletrhu si doopravdy každý přijde na své. A já Vás tam mile rád potkám.

Žádný fanda elektrotechniky na Ampéru prostě nesmí chybět! :)

Ampér se koná od 20.3. – 23.3. 2012. Je fakt že je to v průběhu všedního dne, ale stojí to za to! Více informací a novinek na www.amper.cz

Výhra !!!

Ahoj,

tak stalo se to co nikdo nečekal :D

1. jako projekt jsme tam dělali zesilovač 2x30W s korekcí basů a výšek :-) ten se mě povedlo zprovoznit na první zapojení a samozřejmě v průběhu času dodám na stránky i s dokumentací :-)

No a druhý den následovala teorie… domnívali jsme se, že jsme to moc dobře nenapsali a že jsme to tím celé pokazili, ale o to bylo větší překvapení, že jsme se z průběžného 2. místa dostali na místo 1. a tím pádem Já a Pavel Šimík (web: www.elektropaul.uvadi.cz) jsme nejlepší dvojice v oboru elektro na vysočině a asi další co nás čeká bude celostátní kolo. :-) Vyhráli jsme obrovské množství dárků a upomínkových předmětů. Jsou toho plné 2 igelitky :D Brzo dodám fotky.

Quadmotor

Ahoj lidi! :-) tak jsem se rozhodl, že zase po jaké době Vám oznámím na čem se teď pracuje a tak…

Nejdřív jsme dostal nápad že nafotím součástky a vy budete hádat co to bude :D , ale to asi až příště, jelikož jsme se sám nemohl dočkat až to bude a tak jsme ani nestihl ty součástky všechny pohromadě nafotit. Každopádně dalším projektem bude tzv. Quadmotor chcete-li po našel čtyř motorový vrtulník.

Co zde bude použito?

No bude tam BT modul akcelometr a samotná řídicí jednotka

Co bude umět?

No každopádně doufáme všichni že se alespoň vznese a udrží se ve vzduchu :D … ale drobet tomu nemůžu stále uvěřit… no uvidíme :)

Jediná věc na kterou čekám jsou vrtulky. Ty mají přijít zítra poštou :) takže narychlo zkompletuju a ozkouším.

Bohužel pravděpodobně zítra nestihnu dát video a následně v úterý a středu jedu do Třebíče na soutěž zručnosti v elektrotechnice či co… Mile rád Vás tam někde potkám a pokecám! :)

Zatím ahoj a držte mě palce

HODNĚ ZDARU V ELEKTRO! :)

Vyhledávání
Podpoříte mě? :-)
              
Kategorie
Partnerské weby
Návšťevnost
TOPlist               
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat