Archive for Květen, 2012

Další 2 balíčky doma

Takže máme doma další 2 balíčky. V jednom byl H-můstek a ve druhým pochopitelně rozložený podvzozek. Takže jsme se včera celý večer a dnešek od poledne do teď sestavoval podle obrázkového návodu. (už nikdy více :D ) jeden díl byl úplně na nic jako kdyby tam vůbec nepatřil protože osy hřídele kol roztahoval na každou stranu tak o 2 mm… tak jsme ho tam nakonec ani nedal protože to leda mršil… Fotečky zatím nesjou, ale zítra pravděpodobně nějaké budou :-)

Balíčky

Tak ultrazvuk jsem ještě včera vyzkoušel s pomocí připravené knihovny určené přímo pro tento modul. Funguje naprosto parádně. :-) Bohužel video dneska nebude jelikož i na školu se musí dostat a s písemkami nenadělám bohužel nic… Nicméně na zítřek se extra těším jelikož přišel papírek z pošty že si mám vyzvednout další balík :-) Jste také napjatí co tma bude? Očekávám, žeby to mohl být H-můstek nebo podvozek. Přeji krásný zbytek dne.

1. Balíček je doma

Ahojte, příznivci webu Roboti.4fan.cz.
Konečně jsme se dočkali prvního balíčku s ***** :D nechte se překvapit i Vy :-) Sledujte video s nadšením jako já ho točil. Krásnou zábavu Vám přeje Radek Buš. :-)

Nově

Ahojte lidi,

už teď vím, že na tutoriálek se bohužel času nedostane, což pro Vás znamená že si počkáte ještě nějaký ten den…

Ale se spoluprací Josefa Navrátila se nám podařilo napsat program pro spouštění podprogramů v arduino pomocí BlueTooth a Sériové komunikace. :-) Robota mám tímto vyloženě prošpekovaného. Například hned po startu se postupně rozsvítí červeně jeho podsvícení a vypíše po sériové komunikaci že se spustil, ale čeká na odeslání hesla, až poté co zadáte správně heslo tak se červená barva prostupně prolne do modré a pustí vás k výběru možností kam pokračovat dále. :-)

Více info: ZDE

Novinky

Ahoj, mám tu pro Vás další nvoinky.

Byla nahrubo dokončena 1. část referencí, což jsou Strukturované reference. (chce to delší čas – ani já všechyn neznám :D )

Dále v hlavním menu přibyla položka Tutoriály, kde najdete všechny tutoriály pěkně seřazeny od nejmladšího po nejstarší. Dnes nebo zítra pravděpodobně břibude další. :-)

Novinky ze světa robotů

Ahojte lidičky!

Jsem rád, že jste vydrželi a přečkaly menší odmlčení. Důvodem bylo že jsem měl zkoušku z vyhlášky 50 kterou jsem úspěšně udělal se skórem 7 chyb z možních 12ti ve 44 otázkách + ústní zkoušky (nepřípustná jakákoliv chyba)

No teď mě čekají ještě závěrečky a to byl důvod proč se tu tedy moc věcí neukazovalo. (děkuji za pochopení)

Ale teď k důležitějším věcem. Konečně byla doplněna sekce Programování/Pokročilý… tak můžete kouknout ;-)

Poté se taky plánuje další robůtek, který dostane záhadné jméno Anonymous. :-) Malé info o něm ZDE

Vyhledávání
Podpoříte mě? :-)
              
Kategorie
Partnerské weby
Návšťevnost
TOPlist               
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat